Apdailos plytelės tai puiki pastato fasado, vidaus sienų arba kamino apdaila. Tai natūralus, atsparus šalčiui, drėgmei, ypatingai aukštos kokybės produktas tinkantis interjerui ir eksterjerui. Natūraliai skeltos betoninės fasado plytelės tinka vidaus ir lauko sienų, grindų, laiptų apdailai. Gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. Produkcija gaminama iš betono, granito skaldos, akmenukų ir dažiklių. Viename kv.m. yra 32.9 vnt apdailinių plytelių, bendras svoris 52.6 kg. Plytelės naudojamos interjere ir eksterjere.

 

akmens plytelesInterjero ir eksterjero apdailos plytelės PINO - paprasta stačiakampio forma suteikia neribotas galimybes kuriant interjerą ir statant netradicinius pastato elementus, kadangi:

 • Pasižymi nepaprastu betonui būdingu patvarumu, atsparumu pažeidimams. Puikiai tinka vidinio kiemo ar laiptinės sienų dangai, barui, prekystaliui, t.y. trinties ir mechaninių pažeidimų veikiamose vietose.

• Šalčiui atsparūs elementai gerai apsaugo fasadus ir netgi sudėtingiausius tektoniniu atžvilgiu aptvarus.

• Kadangi tai yra ugniai atspari medžiaga, rekomenduojama naudoti viešuosiuose objektuose, skirtuose masiniams renginiams ir susitikimams. Puikiai tinka šildomiems paviršiams - kamino ar šildytuvų apdailai. 

• Galimai klijuoti bet kokioje padėtyje: statmenai, gulsčiai, su tarpais arba be tarpų. Išdėstytos vertikaliai puikiai apdailins tokius suapvalintus paviršius, kaip kolona ar prekystalis.

• Lengvas, greitas ir švarus įrengimas naudojant klijus - suprojektuota Jūsų patogumui!

• Svalvų įvairovė ir skaldyta struktūra sienų apdailos plytelėms PINO suteikai natūralią akmens ir granito išvaizdą.

 

fasadinės plytelės

 

 

 

 

 

Apdailos plytelių spalvos
JUODA
JUODA
ALASKA
ALASKA
PIRYT
PIRYT
BRONZYT
BRONZYT