Kiemo vartai, varteliai, kaip ir tvora, ne tik apsaugos priemonė.

Jeigu jie yra protingai suprojektuoti ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų, profesionaliai sumontuoti, jie suteiks Jūsų teritorijai puikų vaizdą. Kadangi šiuo metu vartų ir vartelių dizainas gali nustebinti savo įvairove, klientui be galo sunku išsirinkti patinkantį.

      

Mūsų įmonė Jums siūlo vartus bei vartelius, pagamintus iš cinkuoto metalo arba plieno. Spalvą galima pasirinkti iš RAL dažų paletės.

Norint valdyti vartus nuotoliniu būdu sėdint automobilyje žmonės naudoja įvairią automatiką. Patogu įvažiuoti į kiemą, o taip pat išvažiuoti iš kiemo kada rankose laikai pultelį ir vienu spustelėjimu plačiai atveri vartus. 

Vartai būna arba varstomi, arba slankieji. Varstomi užima daugiau vietos kieme, nes yra atveriami pakankamai dideli kampu. Tokiu atveju rekomenduojama palikti atvirą plotą ir nesodinti kokių tai medelių ar augalų, kurie trukdytų atverti vartus. Slankieji vartai žymiai patogesni, nes jie juda specialiais bėgiais lygiagrečiai tvoros. Vienas trūkumas – žiemą jie gali apledėti ir sudaryti sunkumų juos atveriant ar užveriant. Paprastas sprendimas išvengti nepatogumų tiesiog kasdien valyti arba įrengti šildymą.

Žemiau pateikiame daugiau straipsnių arba kviečiame pažiūrėti filmą apie tvoras >>