Tvoros ir prie jų derantys vartai nereikalaujantys didelės priežiūros.


Šiandien, tai gali patvirtinti kiekvienas klienas pirkęs paslaugą bei produkciją UAB METALO SPEKTRAS.

Mes suprantame, kad tvora turi ne tik atlikti apsauginę funkciją, bet estetiškai prisitaikyti prie sklypo savybių ar jūsų kiemo architektūros. Todėl projektuojame, gaminame ir montuojame saugias bei tvirtas tvoras. Esame savo srities profesionalai turintys ilgametę darbo patirtį.

Nuolat domimės mados tendencijomis ir naujovėmis. Tobuliname žinias, stebime kokios tvorų kainos ir pasiūla Europos bei kitose rinkose.

Mūsų gaminamos ir montuojamos tvoros kaina, kokybė maloniai stebina klientus. Taupome kiekvieno kliento brangų laiką, tad operatyviai pateikiame tik optimaliausius aptvėrimo sprendimus.


Trumpai apie tai pažiūrėkite pateiktme filme.

Privataus sklypo ar pramonės objektų teritorijų aptvėrimas saugia ir tvirta tvora yra kiekvieno užsakovo pageidavimas. Išklausius pageidavimus ir pamačius kokia teritorija bus apjuosiama mes galime tiksliai paskaičiuoti tvoros kainą. Taip pat rekomenduojame tokią tvorą, kuri būtų tinkama kiekvieno kliento atvėju. Kartais tenka derinti kelis tvorų tipus, nes taip galima sutaupyti. Prie gatvės, kur matoma labiausiai, statoma stilinga tvora bei atitinkanti gyvenamo namo ar pramoninio objekto stilistiką. Ten kur sklypas ribojasi su kaimynu dažnai renkamasi pigesnė, bet tvirta ir saugi tvora. Tai gali būti strypelių, segmentinė ar vielos tinklo tvora.
Patirtis rodo, kad kiekvienu atvėju turint pakankamą kiekį informacijos, galima įgyvendinti didžiausas svajones. Išleidžiama tiek pinigų, kiek esate pasiruošę. Taip pat turėdami pasiūlymą galite palyginti su kitų kompanijų siūlomais variantais. Žinome kaip svarbu pasirinkti tinkamai, nes toks sprendimas yra ilgalaikis ir teikiantis džiaugsmą.

Žemiau pateikiame įvairių tvorų variantus. Apžiūrėjus galite įvertini kokia jums labiau patinka. Pateiktuose nuotraukose matysite jau įgyvendintus projektus. Jeigu pageidaujate galime parodyti kaip jau pastatytos tvoros kurį laiką yra eksplotuojamos. Įsitikinste atliktų darbų kokybe. Dėl apžiūros reikėtų susitarti iš anksto telefonu 8 655 57766, kad galėtume suderinti su sklypo savininku. Taip iš pirmų lūpų išgirsite kokią naudą gavo mūsų užsakovai ir kokia jų nuomonė dėl įsigytu pirkiniu.